Team Wierda Bedrijfswagens

Wij zijn het team van Wierda Bedrijfswagens. Indien u vragen heeft kunt u gerust contact met ons opnemen.

After-Sales

Gerald Kramer

Gerald Kramer

Service Adviseur

+31(0)512748003
gerald@wierdabedrijfswagens.nl

Lammert Buursma

Lammert Buursma

Service Adviseur

+31(0)512748003
lammert@wierdabedrijfswagens.nl


Magazijn


Verkoop

Youandi Ritsma

Youandi Ritsma

Account Manager Vans

0622247540
youandi@wierdabedrijfswagens.nl

Arjan Wietsma

Arjan Wietsma

Hoofd Binnendienst

0621584591
arjan@wierdabedrijfswagens.nl

Rico Boezerooij

Rico Boezerooij

Verkoopmedewerker Binnendienst

0622617408
rico@wierdabedrijfswagens.nl

Dennis ter Welle

Dennis ter Welle

Verkoopmedewerker Binnendienst

0620881141
dennis@wierdabedrijfswagens.nl

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

0625163875
marco.rietveld@wierdabedrijfswagens.nl


Directie

Rene Wierda

Rene Wierda

Directeur

rene@wierdabedrijfswagens.nl

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

marco@wierdabedrijfswagens.nl

After-Sales

Homme Woudstra

Homme Woudstra

Service Adviseur

+31(0)513726555
homme@wierdabedrijfswagens.nl


Magazijn


Verkoop

Youandi Ritsma

Youandi Ritsma

Account Manager Vans

0622247540
youandi@wierdabedrijfswagens.nl

Arjan Wietsma

Arjan Wietsma

Hoofd Binnendienst

0621584591
arjan@wierdabedrijfswagens.nl

Rico Boezerooij

Rico Boezerooij

Verkoopmedewerker Binnendienst

0622617408
rico@wierdabedrijfswagens.nl

Dennis ter Welle

Dennis ter Welle

Verkoopmedewerker Binnendienst

0620881141
dennis@wierdabedrijfswagens.nl

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

0625163875
marco.rietveld@wierdabedrijfswagens.nl


Directie

Rene Wierda

Rene Wierda

Directeur

rene@wierdabedrijfswagens.nl

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

marco@wierdabedrijfswagens.nl