Team Wierda Bedrijfswagens

Wij zijn het team van Wierda Bedrijfswagens. Indien u vragen heeft kunt u gerust contact met ons opnemen.

After-Sales

Alfred Kuperus

Alfred Kuperus

Werkplaatschef

alfred.kuperus@wierdabedrijfswagens.nl

Sjon Rozenberg

Sjon Rozenberg

Service Adviseur & Garantie Medewerker

sjon.rozenberg@wierdabedrijfswagens.nl

Gerald Kramer

Gerald Kramer

Service Adviseur

gerald.kramer@wierdabedrijfswagens.nl


Magazijn


Verkoop

Bauke Wijbenga

Bauke Wijbenga

Account Manager Trucks & Bestel

0611282634
bauke.wijbenga@wierdabedrijfswagens.nl

Arjan Wietsma

Arjan Wietsma

Hoofd Binnendienst

0621584591
arjan.wietsma@wierdabedrijfswagens.nl

Dennis ter Welle

Dennis ter Welle

Verkoopmedewerker Binnendienst

dennis.terwelle@wierdabedrijfswagens.nl

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

0625163875
marco.rietveld@wierdabedrijfswagens.nl


Directie

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

marco.rietveld@wierdabedrijfswagens.nl

After-Sales

Homme Woudstra

Homme Woudstra

Service Adviseur

homme.woudstra@wierdabedrijfswagens.nl

Alfons Huiberts

Alfons Huiberts

Werkplaatschef

Alfons.huiberts@wierdabedrijfswagens.nl


Magazijn

Eelke Jellema

Eelke Jellema

Magazijnchef

eelke.jellema@wierdabedrijfswagens.nl


Verkoop

Bauke Wijbenga

Bauke Wijbenga

Account Manager Trucks & Bestel

0611282634
bauke.wijbenga@wierdabedrijfswagens.nl

Arjan Wietsma

Arjan Wietsma

Hoofd Binnendienst

0621584591
arjan.wietsma@wierdabedrijfswagens.nl

Dennis ter Welle

Dennis ter Welle

Verkoopmedewerker Binnendienst

dennis.terwelle@wierdabedrijfswagens.nl

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

0625163875
marco.rietveld@wierdabedrijfswagens.nl


TopUsed

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

0625163875
marco.rietveld@wierdabedrijfswagens.nl


Directie

Marco Rietveld

Marco Rietveld

Commercieel Directeur

marco.rietveld@wierdabedrijfswagens.nl